Ціна на газ. У Гройсмана визначились з терміном підвищення

Рішення щодо нової ціни на газ для населення буде ухвалене до вересня.

Кабмін має намір ухвалити рішення щодо нової ціни на газ для населення до вересня.

Коли міністерства, які ініціювали цей процес, глибше вникли в суть справи, виникло питання про те, що формула є некоректною, вона не відповідає реальному утворенню ціни на газ, – сказав Розенко. Міністр роз’яснив, що зараз мовиться не про те, на скільки підняти ціну, а про те, як зробити формулу справедливою та об’єктивною.

“Тому зараз переговори з МВФ йдуть тільки з тієї точки зору, яку правильну формулу нам прописати, щоб ні у кого не було питань – ні у МВФ, ні в уряду України, і, найголовніше, щоб ця формула була зрозуміла громадянам України”, – підкреслив віце-прем’єр.

https://24tv.ua/novini_ekonomiki_tag1123

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив віце-прем’єр Павло Розенко – “Однозначно формулу представлять до осені, може, навіть раніше – тому що ми зацікавлені в тому, щоб взаємодія з Міжнародним валютним фондом не заходила в глухий кут”.

При цьому він наголосив: остаточному ухваленню нової розрахункової формули передуватиме погодження її “всередині уряду та з МВФ”.

Нагадаємо, компанія “Нафтогаз України” з 1 березня знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 10,8%.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *