Трудовий кодекс доопрацюють

У Верховній раді України доопрацюють законопроєкт Кабміну, який змінює Трудовий кодекс

Йдеться про законопроєкт Кабінету міністрів №2708 щодо нового Трудового кодексу, передає інформаційне управління Апарату ВР.

Вказано, що робоча група комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 13 лютого провела заключне засідання з обговорення проєктів Трудових кодексів та законопроєктів про працю

“Відбулося заключне засідання робочої групи з обговорення положень проєктів Трудового кодексу України №2410, Кодексу України про працю №2410-1, проєктів законів про працю №2708, №2708-1, №2708-2”, – сказано у повідомленні.

Так, на засіданні комітету 7 лютого нардепи вирішили створити робочу підгрупу з розробки доопрацьованого законопроєкту на загальній структурі та положеннях проєкту закону про працю №2708. Головою вказаної робочої групи обрано Миколу Бабенка.

“Працівниками секретаріату комітету сформована порівняльна таблиця, до якої увійшли всі пропозиції, які надійшли у комітет до законопроєкту про працю, а також ті, що були озвучені учасниками проведених робочих груп. Ця порівняльна таблиця буде передана малій робочій підгрупі, яка вже на наступному тижні розпочне свою роботу над постатейним опрацюванням нового доопрацьованого законопроєкту”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що новий законопроєкт про працю, який фактично є Трудовим кодексом, пропонує низку змін, у тому числі в частині компенсацій звільненим працівникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *