Трамп може ввести нові мита щодо Китаю на $200 млрд

Президент США Дональд Трамп може наступного тижня накласти додаткові мита на імпорт товарів з Китаю на 200 млрд доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що Трамп ще не ухвалив остаточного рішення і може запровадити нові тарифи кількома кроками.

За інформацією агентства, американські мита на імпорт з Китаю можуть сягнути 25 відсотків і можуть торкнутись морепродуктів, горіхів, фруктів та викопних речовин.

 Як зазначає Bloomberg, під час інтерв’ю з президентом США у нього попросили підтвердити інформацію – у відповідь він посміхнувся і сказав, що джерела видання “не сильно помиляються”.

Раніше у Пекіні у відповідь на заяви Трампа про можливість введення тарифів обсягом $250 млрд на товари з Китаю, завили, що можуть запровадити мита на імпорт із США обсягом $60 млрд.

Минулого тижня переговори представників урядів Китаю та Сполучених Штатів щодо торгівельної політики не принесли результату.

У США торгівельна війна із Пекіном обернулась скороченням у деяких галузях.

Трамп у Twitter закликав американців мати терпіння і переконував, що США у підсумку виборють для себе більш вигідні торгівельні угоди на міжнародному рівні, але це потребуватиме невідступності.

Крім того, президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон вийде зі Світової організації торгівлі, якщо вона “не буде ставитися до Сполучених Штатів краще”.

Про це він сказав в інтерв’ю Bloomberg.

“Якщо вони не покращать свою роботу, я вийду із СОТ”, – наголосив Трамп.

За його словами, в СОТ “погано ставляться до США” протягом багатьох років і організації “необхідно змінитися”.

 Як передає агентство, раніше торговий представник США Роберт Лайтхазер заявив, що вступ Китаю в СОТ у 2001 році був помилкою.

“Лайтхазер вже давно закликав США вжити більш агресивний підхід до СОТ, стверджуючи, що організація неспроможна мати справу з неринковою економікою, такою як Китай”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *