Через відпочивальників в Одесі знову спалах коронавірусу

В Одесі через ігнорування карантинних обмежень відпочивальниками стався спалах коронавірусу.

В інфекційній лікарні закінчуються місця для хворих на COVID-19, тому там готують резервну. У місті щодня фіксують до чотирьох десятків заражених, передає “ТСН“.

Спалах пов’язують із напливом відпочивальників і повсюдним ігноруванням будь-яких карантинних обмежень. Люди танцюють на дискотеках, веселяться на атракціонах, відпочивають у заповнених ресторанах.

Через відпочивальників в Одесі знову спалах коронавірусу

За прогнозами медиків, такими темпами через десять днів в інфекційній лікарні не залишиться вільних місць. Щодоби хворих у шість разів більше, ніж два тижні тому.

“120 ліжок будуть перекваліфіковані лише під хворих із пневмонією. Цим ми звільнимо ліжка інфекційної лікарні. Проводитиметься повністю лабораторне обстеження ПЛР, швидкі тести і ІФА-тести для того, щоб заперечити ймовірність захворювання”, – розповіла директорка КП “Міська лікарня №5” Алла Порохова.

Через відпочивальників в Одесі знову спалах коронавірусу

Курортний сезон в Одесі триватиме ще щонайменше місяць. Якщо статистика захворюваності не зміниться найближчим часом, регіон ще до осені може виявитися в червоній карантинній зоні зі значно більш жорсткими обмеженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *