Loading...

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ!

Свободу не спинити!  Відкриття патріотичної виставки! День пам’яті Ярослава Потапенка!

Шановні побратими! Запрошуємо на відкриття патріотичної виставки “Свободу не спинити!” та День пам’яті Ярослава Потапенка!

22 січня 2017 року о 12 год. Відкриття відбудеться у приміщенні актової зали НІЕЗ “Переяслав” за адресою м. Переяслав-Хмельницький, вул. Гімназійна, 25 (навпроти старого кінотеатру).

Сьогодні ми маємо пам’ятати: наша гідність і свобода омиті кров’ю небесних воїнів-захисників. Щире вшанування пам’яті героїв та виховання в собі патріотичних, морально-етичних, духовно-вольових якостей є міцним фундаментом національної гідності українців, відродження історичної пам’яті.

Одним із яскравих представників української нації, який все своє свідоме життя присвятив боротьбі за справедливість, свободу і незалежність нашої країни, був Ярослав Потапенко. Він був викладачем, яким захоплювалися студенти, активістом, якого поважали і любити побратими по Євромайдану, лідером, за яким йшли сотні людей.

Вшановуючи Героїв-борців за українську незалежність, пам’ятаймо слова Ярослава Потапенка про те, що «потрібно знаходити в собі сили рухатися далі, досягати успіхів, рятувати країну». Боротьба українського народу за втілення проголошених ідеалів Майдану триває. Слава Україні!

P.S. Під час офіційних заходів з нагоди відкриття патріотичної виставки “Свободу не спинити!” можна буде придбати книгу Ярослава Потапенка «П’ята російсько-українська війна: від Майдану до Східного фронту»

Також буде презентований збірник спогадів про Ярослава Потапенка, який теж можна буде придбати.

Ціна книг 150 грн. Кошти підуть на допомогу сім’ї патріота України!

Герої не вмирають…

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *