Loading...

Супрун заявила про страшну знахідку в одній з лікарень Дніпра

Уляна Супрун, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України, заявила про те, що в психіатричній лікарні Дніпра були знайдені секретні архівні документи, згідно з якими в період з 1968 по 1991 рік психлікарня була знаряддям репресивних органів.

Про це Супрун написала на своїй сторінці в Фейсбуці.

За її словами, були виявлені документи, що свідчать про те, що в дніпровській психлікарні проводилася каральна психіатрія. «У лікарню потрапляли люди з діагнозом “уповільнена шизофренія “. Ніде в світі, окрім Радянського Союзу, такого діагнозу не було! З цим сфабрикованим діагнозом людей, таких як Анатолій Лупиніс або Леонід Плющ, проти волі утримували в лікарні суворого нагляду. Психіатричне насильство застосовувалося для придушення вільної протилежної ідеї і філософії в СРСР », – написала міністр.

За її словами, каральна психіатрія була засекреченою, і це робилося для того, щоб повністю ізолювати дисидентів і налякати їх однодумців, щоб придушити тих, хто виступав проти радянської системи. Супрун зазначила, що в лікарні перебували громадяни з прибалтійських республік, з Білорусії, Молдавії і України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *