Суддя, який відмазав Насірова, має мільйонні доходи, десятки квартир і величезну віллу на Кіпрі

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що за колапсом в Солом’янському суді стоїть ніхто інший, як одіозний глава Апеляційного суду Києва Ярослав Головачов. Цей служака феміди має без перебільшення шикарні апартаменти як в Україні так і в Європі повідомляють ЗМІ.

Так у Ярослава Головачова і його сім’ї також є сім земельних ділянок в Київській області. Голова Апеляційного суду Києва Ярослав Головачов подав електронну декларацію за 2015 рік, в якій вказав сім квартир в столиці, сім земельних ділянок на Київщині, а також зарплату в 227 тисяч гривень.

Так, у Головачова 50% власності в квартирі в Києві площею 120,7 кв. м. Ще одну квартиру в 120,7 кв. м з безкоштовним правом користування задекларувала його дружина – Анастасія Головачова. Квартира площею в 38,7 кв. м з “іншим правом користування” також задекларована дружиною судді.

Ще чотири квартири в столиці (дві – площею 38,7 кв м кожна, ще дві 120,7 кв. м кожна) декларуються синами глави суду Мироном і Мирославом. У власності Ярослава Головачова дві земельні ділянки в Київській області – площею 2509 кв. м в Іванківському районі і площею 820 кв. м в Бориспільському районі. У власності дружини судді також знаходяться земельні ділянки в Київській області: площею 820 кв. м – в Бориспільському районі площею 2,7 тис. кв. м і 2,492 тис. кв. м в Сквирському районі.

У Києво-Святошинському районі дружина Головачова володіє ділянкою в 1,12 тис. к м. Голова суду вказав в декларації ще одну земельну ділянку – в Бориспільському районі площею 1,5 тис. кв. м, власником якої є Микола Скалан. Дружина судді задекларувала нежитлове приміщення в столиці площею 50 кв. м. У власності голови Апеляційного суду Києва – автомобіль Тoyota Camry 2015 року випуску вартістю 767 тис. гривень, дружина судді володіє автомобілем Audi 6 2009 року випуску.

Крім того, Анастасія Головачова володіє корпоративними правами АТЗТ Ятрань в розмірі 30% акцій. У доходах суддя вказав зарплату за основним місцем роботи в розмірі 227 тисяч гривень.

Дохід його дружини від “зайняття незалежною професійною діяльністю” склав 29,4 тисяч гривень. У декларації також вказано дохід від відчуження нерухомого майна в розмірі 127,4 тисяч гривень. На рахунках в банківських установах у Ярослава Головачова знаходиться 1,26 тисяч євро і 180 тисяч гривень. На рахунках дружини судді – 2,405 тисячі євро і 10 тисяч доларів.

Опублікована раніше в ЗМІ інформація про придбання заступником голови Апеляційного суду м.Києва Ярославом Головачова особняка вартістю 4 мільйони євро в м Ларнака (Кіпр) отримала офіційне підтвердження.

За інформацією, наданою компанією Helios Real Estate Group, Ярослав Вячеславович Головачов дійсно придбав розкішну віллу з басейном на морському узбережжі Ларнаки. Операція була закрита в березні 2015 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *