Марушевську звинувачують в нанесенні державі величезних збитків

Вона запевняє, що справа є спробою дискредитації її в очах суспільства
Колишню голову Одеської митниці Юлію Марушевську звинуватили у завданні збитків державі на суму 6,92 мільйона гривень. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

“Це одна з постанов Печерського суду, за якою проводилися обшуки. Подібне і в тих, хто приходив під двері моєї квартири.

Підстава – ніби як завдані збитки державі в сумі 6,92 млн гривень за “сумнівні доручення”, які передбачали оформлення товарів за ціною зазначеною в контракті “, – написала вона.

Зокрема, мова йде про два документи: доручення, яке передбачає оформлення за ціною в контракті товарів з 37 країн і доручення по Великим платникам податків.

“Це ті доручення, які забрали у митників можливість вирішувати на свій розсуд скільки коштує ваш товар і таким чином значно обмежили поле для вимагання хабарів. До речі, ці доручення вже були визнані судом правомірними”, – нагадує вона.

За словами Марушевської, ці доручення отримали схвалення і підтримку бізнесу та експертного середовища.

“І тільки після того, як ми пішли з митниці, дуже “оперативно” прокуратура і СБУ побачили в цьому злочинні дії і шкоду державі. Не в мільярдних схемних потоках злочинних кланів, які керують нашою країною! Де юре, нас звинувачують у спробі провести реальні зміни. Де факто – справа є спробою дискредитації в очах суспільства нашої роботи, яка обурила корупційну систему”, – написала вона.

“Ми показали, що за бажання, навіть без великих повноважень, можна втілювати швидкі реформи. І тепер ця стара система хоче залякати тих, хто насмілився кинути їй виклик та демотивувати тих, хто спроможний її змінити. Це чіткий сигнал тим, хто після Майдану вирішив змінювати країну на державній службі і ще не пішов звідти, зневірившись в можливості змін.  Влада дає сигнал, що не потрібно йти проти системи. Вони за три роки втратили суспільну довіру через імітацію реформ і відновлення схем часів попередників.”

Раніше Марушевська повідомила, що співробітники Служби безпеки та Генеральної прокуратури намагалися провести у неї обшуки, в той час як вона знаходиться за кордоном.

У генпрокуратурі заявили, що не проводили обшуки в квартирі екс-голови Одеської митниці Марушевської

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *