МОЗ сьомий раз з початку пандемії внесло зміни до протоколу лікування коронавірусу

Міністерство охорони здоров’я сьомий раз з початку пандемії внесло зміни в протокол лікування коронавірусу. Вони торкнулися призначень препарату “Тоцилізумаб”. Про це на онлайн-брифінгу 9 квітня повідомила перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як.

Зокрема ліки додали для лікування пацієнтів з критичним перебігом COVID-19. Також був змінений режим дозування “Тоцілізумабу” для таких пацієнтів. Рекомендована доза – 8 мг/кг одноразово, замість дворазового введення по 400 мг.

“Зміни внесені на підставі результатів дослідження та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб США, і Національної служби здоров’я Великобританії”, – зазначила Садов’як.

Крім того, протоколом передбачено, що в разі прогресування дихальної недостатності і лабораторних ознак запалення можуть бути розглянуті високі дози системних кортикостероїдів відповідно до інструкції по застосуванню.

Заступниця міністра додала, що також було оновлено загальні рекомендації по антибактеріальній терапії коінфекції і суперінфекції у пацієнтів з COVID-19.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”