США жорстко попередили Путіна, якщо він почне вторгнення в Україну: дані про його особисте майно стануть відомі світу

Сенат США опублікував законопроєкт, згідно з яким проти президента РФ Володимира Путіна та його оточення будуть введені санкції у разі, якщо його країна почне вторгнення в Україну. Про це йдеться на сайті Сенату.

Санкції США проти Путіна

Документ розробили сенатори від Демократичної партії під головуванням очільника комітету з міжнародних справ Бобом Менендесом. Що передбачає проєкт закону, якщо РФ атакує Україну:

  • Запровадження жорстких санкцій проти Путіна, прем’єр-міністра РФ Михайла Шустіна, глави МЗС Сергія Лаврова, міністра оборони Сергія Шойгу, а також інших чиновників. Їхнє майно заблокують, а в’їзд до США закриють.
  • Запровадження економічних санкцій проти Сбербанку”, ВТБ, “Газпромбанку”, “ВЕБ.РФ”, Російського фонду прямих інвестицій. Крім того, у переліку є Московський кредитний банк, “Альфа Банк”, банк “Відкриття”, “Радкомбанк” та інші.
  • Санкції проти російського зовнішнього боргу.
  • 500 млн доларів допомоги для України.
  • Санкції проти “Північного потоку-2”.

Документ пропонує оприлюднити публічний звіт про активи президента, його рідних та наближених. Зазначається, що його мають подати не пізніше 180 днів після набуття чинності відповідного законк.

У звіті повинні міститися дані про всі активи, банківські рахунки, вклади, ділові інтереси Путіна в країні і за кордоном, інформація про бенефіціарів такого бізнесу, що належать главі РФ, його оточенню і всім членам їхніх сімей.

Також звіт має враховувати оцінку щорічного загального доходу Путіна і членів його сім’ї за 2017-2021 роки.

Із відомостей на сайті Кремля про доходи глави Росії (за 2020 рік), він має лише квартиру на 77 кв. м та гараж на 18 кв. м.два автомобілі ГАЗ М21“Ниву” й автомобільний причіп “Скіф”. Також у користуванні в Путіна перебуває квартира на 153,7 кв. м і гаражне місце на 18 кв. м. А його єдиний задекларований дохід – це 9 994 692 рублі (трохи більше $133,8 тис.).

Задеклароване майно та доходи Путіна

Також не виключається, що документ допрацюють та внесуть у нього нафтогазові та вугільні компанії.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram