СПЕЦНАЗ НАБУ ЗАВАДИВ ЗАТРИМАТИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ СТЕЖИЛИ ЗА ПРОКУРОРАМИ ГПУ

Ці факти вважають протидією НАБУ і пов’язують з розслідуванням кримінального провадження щодо фактів незаконного прослуховування. Слідчі Генеральної прокуратури виявили стаціонарний пост спостереження, який здійснював знімання інформації про дії працівників прокуратури. Про це ТСН повідомив Начальник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцуляк.

“Людей, підозрюваних у стеженні виявили у квартирі житлового будинку, який розташовано напроти департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ. Підозрюваних вивели, хотіли затримати, але приїхали люди, яких у ГПУ назвали спецназом НАБУ, і запобігли затриманню”, – розповів Гуцуляк.

Він також додав, що ці факти вважають протидією НАБУ і пов’язують з розслідуванням кримінального провадження щодо фактів незаконного прослуховування. “Я нагадаю, що 5 серпня в НАБУ з цього приводу проводили обшуки. У квартирі окрім спецтехніки вилучили записку з прізвищем слідчого Дмитра Суса, який входить до департаменту ГПУ з розслідування злочинів щодо майна та державної служби. Саме Сус приходив у НАБУ з обшуком у питання про прослуховування. Він веде справу щодо екс-заступника Генпрокурора Віталія Каська”, – додав він.

В НАБУ ТСН також повідомили, що з’ясовують ситуацію та повідомляють, що вони не проводять незаконних слідчих дій. Раніше прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган опублікувала на своїй сторінці у Facebook інформацію про стеження за діями прокурорів.  “Слідчими Генеральної прокуратури виявлений станціонарний пост спостереження за адресою: вул. Симона Петлюри, 7/9, який здійснював знімання інформації про дії працівників прокуратури. Після спроб з’ясування належності даних осіб на місце події прибув спецназ НАБУ, який перешкоджає фіксації даного факту”, – йшлося у повідомленні Сарган, яке пізніше було видалене. Також, Сарган опублікувала сім фото, на яких були зображені затримані та ім’я на записці одного з прокурорів. На ній було вказано ім’я Сус Дмитро Анатолійович та модель автомобіля.

Як відомо, в ГПУ працює людина на ім’я Дмитро Сус. Він обіймає посаду начальника управління ГПУ з розслідування кримінальних проваджень у сферах державної служби та власності. Нагадаємо, 11 серпня директор НАБУ Артем Ситник визнав, що існують певні ознаки конфлікту між НАБУ та Генпрокуратурою, але сподівається на врегулювання відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *