Сотню медиків на Дніпропетровщині відправили в самоізоляцію через контакт з інфікованими коронавіусом

На Дніпропетровщині через контакт з інфікованими колегами в самоізоляцію відправили понад сотню медиків. Про це повідомила начальниця відділу санепіднагляду Держпродспоживслужби в області Неля Полюхович у коментарі “Радіо Свобода

 За даними Полюхович, один із випадків стався в діагностичному центрі Кривого Рогу: через виявлення коронавірусу в його медпрацівниці довелось відправити на самоізоляцію 31 медпрацівника за місцем її роботи. Крім того, на самоізоляцію пішли 16 медпрацівників лікарні, де її лікували.

Ще один випадок – у райцентрі Петропавлівка, там через виявлення COVID-19 у медсестри первинної ланки в самоізоляцію пішло 53 її колеги.

 За словами Полюхович, наразі в області коронавірус виявлено у двох медичних працівників.

Станом на 13 квітня на Дніпропетровщині лабораторно підтверджено 60 випадків коронавірусу. В цілому на цю інфекцію вже перевірили понад тисячу жителів області.

Нагадаємо: Станом на 9 ранку 13 квітня в Україні лабораторно підтверджено 3102 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, за добу зафіксовано 325 нових випадків. Серед нових зафіксованих випадків – 12 дітей і 85 медпрацівників.