Сонячна енергія впала в ціні до рекордного мінімуму, але не в Україні

У деяких частинах світу сонячна енергія зараз є найдешевшим джерелом електроенергії в історії завдяки політиці, що заохочує зростання відновлюваної енергії. Про це йдеться в новому звіті, опублікованому сьогодні міжнародним енергетичним агентством (МЕА), повідомляє znaj.ua

Сонячне світло є вільним, але технологія, необхідна для перетворення його в електрику, може бути дорогою. Щоб заохотити більше людей та компаній перейти на сонячну енергію, країни можуть скорегувати свою політику, щоб зробити покупку цього обладнання більш доступною. Сьогодні більше 130 країн проводять політику, що знижує вартість будівництва нових сонячних установок.

У звіті говориться, що сонячна енергія стане “новим королем електропостачання”, оскільки ціни продовжують падати. Очікується, що протягом наступного десятиліття сонячна енергія буде все більше і більше домінувати на ринку, чому сприяють глобальні зусилля по боротьбі зі зміною клімату. ЄС, наприклад, поставив мету до 2030 року отримувати 32 відсотки своєї енергії з відновлюваних джерел.