«Слуга народу» Арістов пропонує продавати воду «в Росію»

Депутат Арістов назвав спершу півострів «Росією», а потім виправився

Народний депутат від «Слуги народу», голова бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Арістов повідомив про ідею заробляти, продаючи воду до Криму. Про це Арістов сказав у коментарі проєкту «Схеми», передає «Радіо Свобода».

При цьому, маючи на увазі продаж води до окупованого Криму, Арістов сказав про продаж «в Росію».

«Була ідея – продавати воду. Ізраїльтяни продають воду фактично до воюючої країни, вони заробляють. Ось і у нас була ідея, наприклад, продавати воду в Росію», – сказав Арістов.

На уточнююче питання, куди саме в Росію, Арістов відповів: «Йшлося про Крим». Після ще одного уточнення щодо приналежності півострова Арістов сказав: «Крим, звісно, наш».

Водночас видання наводить слова керівника Федерального агентства водних ресурсів Росії Дмитра Кирилова, який заявив, що РФ не веде переговорів із українською владою щодо відновлення постачання дніпровської води Північно-Кримським каналом, оскільки, за його словами, «Крим не потребує води».

Раніше прокуратура Автономної республіки Крим передала Міжнародному кримінальному суду список російських чиновників, які причетні до виселення кримчан з окупованого півострова.