Коронавірус: більше 250 осіб померли, понад 11 тисяч захворіли

 The Guardian: Від коронавірусу на материковому Китаї померли 259 людей. Зафіксовано понад 11 тисяч випадків захворювання.

Національна комісія охорони здоров’я Китаю повідомила, що кількість випадків захворювання за добу зросла на 2102 випадки. Наразі число хворих збільшилось до 11 791.

На тлі побоювання щодо поширення вірусу, США оголосили про наміри обмежити в’їзд іноземців, які нещодавно були в Китаї.

 Три великі авіакомпанії Штатів також заявили, що скасовують рейси на материковий Китай.

 Президент Володимир Зеленський у зв’язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров’я надзвичайного стану міжнародного значення розпорядився посилити заходи, щоб не допустити потрапляння китайського коронавірусу та поширення захворювання в Україні.

Як повідомив Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”,  в Україні розробляють власну систему для тестування на наявність в людини коронавірусу.

 За словами Данілова, Китай передав необхідні дані для того, аби всі хто має бажання могли займатися розробкою власних систем.

“Наша власна система буде в найближчий час”, – заявив секретар РНБО.

 Також він підкреслив, що як тільки в Україні з’явиться якась ситуація, яка вимагатиме реакції, то влада зможе вжити необхідні заходи моментально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *