Loading...

Що входить в опалювальну площу?

Чому цифри загальної та опалювальної площі в платіжках за опалення практично не відрізняються? Адже батареї встановлені тільки в кімнатах і на кухні, а ванна, туалет і лоджія не опалюється ?

Опалювальною є загальна площа квартири без урахування лоджій, балконів і терас. Це прописано в «Правилах надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету міністрів від 21.07.2005 №630. Тобто опалювальним є все, що знаходиться всередині квартири, незалежно від кількості батарей, їх розташування і числа секцій в них. Правда, при температурних вимірах використовуються тільки ті дані, які отримані з житлових кімнат. Тому як би не було холодно у ванній або туалеті, в розрахунок буде братися тільки температура в кімнатах.
Відзначимо, якщо зменшити опалювальну площу ніяк не можна, то збільшити можна (правда, вигоди господареві квартири це ніякої не принесе). Для цього, провівши перепланування (об’єднавши балкон чи лоджію з кімнатами), необхідно внести зміни в технічну документацію квартири.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *