Ще 2 великих держпідприємства виставлені на продаж

Ще 2 великих держпідприємства виставлені на продаж, на цей раз уряд прийняв рішення передати в приватні руки «Турбоатом» і «Аграрного фонду». З «приватизаційного» переліку при цьому виключили об’єкти з окупованих територій Донбасу

Кабінет міністрів України розширив перелік об’єктів, які будуть пропонуватися до продажу. Одночасно з переліку виключені вже приватизовані об’єкти, а також ті, які знаходяться на непідконтрольних територіях Донбасу.

«До переліку об’єктів, які будуть виставлені на продаж в 2016-2017 роках, включені, зокрема, ПАТ« Турбоатом », ТОВ« Запорізький титано-магнієвий комбінат », ПАТ« Аграрний фонд », які вимагають значних інвестицій для забезпечення їх стабільної роботи і розвитку », – повідомили в Кабміні.

Разом з тим, з переліку виключено вже приватизовані об’єкти, а також ті, які перебувають у зоні бойових дій.

«Реалізація вимог постанови дозволить забезпечити підготовку до приватизації об’єктів державної власності, що буде сприяти залученню приватних інвестицій, підвищення економічних результатів діяльності підприємств, а також забезпечення надходжень коштів від приватизації державного майна до Державного бюджету в 2016-2017 роках», – повідомили в уряді.