Шарія зняли з виборів

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію блогера Анатолія Шарія на дострокових парламентських виборах. Про це повідомляє Громадське.

За це рішення проголосували всі присутні члени ЦВК.

3 липня Служба безпеки України провела перевірку і встановила, що блогер Анатолій Шарій, якого було зареєстровано кандидатом у народні депутати, виїхав з України 24 січня 2012 року і відтоді не повертався

Відповідні результати перевірки СБУ передала Центрвиборчкому, повідомила прес-служба відомства.

“За результатом (перевірки – ред.) повідомляємо, що громадянин Шарій А.А. виїхав за межі країни 24.01.2012 року через пункт пропуску “Зернове” (Сумська обл.) потягом Ковель-Москва та після цього на територію України не в’їжджав”, – йдеться у документі.

Шарія зняли з виборів

  • Нагадаємо, 2 липня ЦВК зареєструвала екс-главу АП часів Віктора Януковича Андрія Клюєва кандидатом на дострокових виборах до Верховної Ради. Також ЦВК зареєструвала кандидатом в народні депутати блогера Анатолія Шарія.
  • Касаційний адміністративний суд вважає недостатньою кількість доказів, які б могли підтвердити, що Андрій Клюєв та Анатолій Шарій не проживали в Україні протягом останніх 5 років.
  • 3 липня Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатом у народні депутати глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Клюєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *