СБУ ВИКРИЛА СХЕМУ З РОЗКРАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ ГРОШЕЙ, ЯКУ ОРГАНІЗУВАВ ВІЦЕПРЕМ’ЄР-МІНІСТР

Корупційний механізм виявили на Вінничині.

Один із віцепрем’єр-міністрів України причетний до організації корупційної схеми привласнення коштів державного та місцевих бюджетів чиновниками комунальних підприємств Вінницької області.

Про це повідомила Служба безпеки України, проте ім’я корупціонера не назвала.

“У ході досудового слідства, розпочатого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, оперативники спецслужби встановили, що високопосадовець Кабміну лобіював призначення на посади керівників комунальних підприємств довірених осіб. Вони, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою із приватними підприємцями, які також підконтрольні віцепрем’єр-міністру, привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах під час виконання ремонтно-будівельних робіт на території області. Зловмисники вносили в акти виконаних робіт недостовірні дані щодо вартості робіт та послуг, цін на матеріали та заробітної плати працівників, які фіктивно оформлені на підприємствах”, – ідеться в повідомленні СБУ.

Силовики провели низку обшуків в офісах комунальних підприємств та комерційних структур, задіяних у схемі, розташованих у Вінниці, Києві та Полтаві.

“Під час обшуків правоохоронці виявили документацію та комп’ютерну техніку з матеріалами, які підтверджують факти оформлення фіктивних накладних на придбані матеріали через комерційні структури, завищення кількості робітників, які нібито працювали на об’єктах реконструкції у Вінниці, використання техніки та працівників комунальних підприємств без укладання відповідних договорів”, – зазначили в СБУ.

схема з розкрадання держгрошей_1

Нині триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до створення та реалізації протиправного механізму.

В СБУ уточнили, що операція проводилася під процесуальним керівництвом Генпрокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *