Саакашвілі про своє призначення в уряд: Голоси знайдуться

Експрезидент Грузії та колишній очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі вважає, що у Верховній Раді набереться необхідна кількість голосів для його призначення на посаду віце-прем’єр-міністра України з питань реформ. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на заяву політика

Саакашвілі: “Я вважаю, що голоси знайдуться. Я дуже оптимістично налаштований. Просто не було мобілізації фракції (“Слуга народу” – ред.), це як з корабля на бал, раптом зайшло несподівано для всіх це подання, і люди були в замішанні”.

Саакашвілі додав, що у нього відбулась цікава зустріч з фракцією “Слуга народу”.

Раніше голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що призначити Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем’єр-міністра з питань реформ голосами лише “слуг” поки неможливо і наразі тривають консультації із іншими фракціями.

Нагадаємо:

  • У липні 2017 року Петро Порошенко позбавив колишнього президента Грузії та колишнього керівника Одеської обласної держадміністрації Міхеіла Саакашвілі українського громадянства, після чого його видворили до Польщі.
  • У травні 2019 року Зеленський повернув Саакашвілі громадянство України.
  • 22 квітня 2020 року стало відомо, що Зеленський запропонував йому посаду віцепрем’єра з реформ – і Саакашвілі погодився.