ГПУ затримала заступника керівника “Азову” за рекет та обшукала житло Трояна

ГПУ та СБУ затримали заступника керівника ГО “Цивільний корпус “Азов” за підозрою у вимаганні від представника одного з підприємств понад 1,5 млн грн

Про це у Facebook написав генеральний прокурор Юрій Луценко.

“В ході спільного з СБУ провадження було задокументовано та затримано заступника керівника ГО “Цивільний корпус “Азов” Бржезинського, помічника заступника МВС України Іваштенко та громадянина Ш., які підозрюються у систематичному вимаганні з погрозою життю та здоров’ю від представника одного з підприємств коштів на загальну суму понад 1,5 млн грн”, – написав Луценко.

785 тис грн зазначені зловмисники розділили між собою та іншими особами.

В зв’язку з цим було проведено 13 обшуків, у тому числі в помешканні заступника глави МВС Трояна. Вказані кошти виявити не вдалося.

Всім трьом зловмисникам оголошено підозру та обрані запобіжні заходи. Продовжуються слідчі дії для встановлення повного складу осіб, що отримували неправомірну вигоду.

Луценко також пояснив фотографію, на якій Троян сидить за столом, на якому лежить чорний пакет: “Під час обшуку вилучені 60 тис. грн, які не співпадають за номерами з коштами, отриманими вимагачами. У кожного дома є кошти”.

Нагадаємо, що 28 липня ЗМІ опублікували новину про те, що Вадима Трояна затримали на отриманні хабара в 2 млн грн. Троян спростував цю інформацію, назвавши повідомлення ЗМІ фейком.

В МВС повідомили, що він нещодавно брав участь у слідчих діях в одному з кримінальних проваджень, але наразі ніяких підозр йому не повідомлялося.

Згодом у Генпрокуратурі повідомили, що 27 липня затримали на вимаганні хабара у понад 1,5 млн грн керівника однієї із громадських організацій та помічника посадової особи Міністерства внутрішніх справ України. Їх імена тоді не оприлюднили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *