Вихованці переяславського клубу “Акула” показали достойні результати на всеукраїнському турнірі

У суботу, 20 березня, на Полтавщині відбувся відкритий всеукраїнський турнір TAEKWON-DO “KING CUP” – KOROL TEAM, у якому взяли участь вихованці переяславського клубу “Акула”. Як повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на пресслужбу управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, в  турнірі взяла участь команда дітей віком від 7 до 13 років.

Абсолютним переможцем турніру стала Валерія Шкарупіна – спаринг – 1 місце, туль – 1 місце.

Переможцями змагань стали Ніка Кочубей  – спаринг – 1 місце,  Станіслав Дяченко – спаринг – 1 місце, Ольга Грабевник – спаринг – 1 місце, Дарина Тимченко – спаринг – 1 місце та Аліна Ясинська – спаринг – 1 місце.

Срібними призерами турніру стали  Владислава Петренко – спаринг – 2 місце та Дарина Тимченко – туль – 2 місце.
Єдину бронзову медаль здобув Богдан Петровець  – спаринг – 3 місце.

Всі дітки виступили дуже достойно, не дивлячись на те, що в цьому турнірі брали участь сильні команди з різних областей України – з чим їх і вітаємо та бажаємо подальших перемог, – коментують у клубі “Акула” (Переяслав).

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”