Loading...

Розслідування справи проти Януковича виявилося під загрозою, – Горбатюк

Начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк вважає, що передача так званої “великої справи” стосовно екс-президента (2010-2014) Віктора Януковича в розслідування новоствореному в результаті реорганізації Управлінню з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями, несе загрозу доведення цієї справи до кінця.

“Руйнування цілісного департаменту, який працює над розслідуванням злочинів Майдану, – це пряма шкода для цих виробництв”, – сказав С.Горбатюк в коментарі “Українській правді”.

При цьому він зазначив, що поки остаточно не вирішено, які саме справи залишать його департаменту, які – передадуть новоствореному. Відповідаючи на питання про те, чи продовжить він після цієї реорганізації працювати над справами, які залишаться в його департаменті, С.Горбатюк сказав, що, швидше за все, продовжить.

Відповідаючи на питання про причини такого рішення керівництва Генпрокуратури, він заявив, що причин є кілька, і одна з них – його незгода з існуючою процедурою заочного судочинства. “Нинішній закон про спеціальне судочинство не відповідає Конституції і європейській конвенції. Він містить правові моменти, які можуть привести до руйнування проваджень і уникнення відповідальності особами, які будуть засуджені на підставі цього закону”, – вважає С.Горбатюк.

Джерело: http://censor.net.ua/n411992

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *