Розкрито таємницю загибелі Гагаріна

Розкрито таємницю загибелі Юрия Гагарина. Болгарські вчені виявили невідправлені листи, які Гагарін писав своєму другові Олегу Ковальському, ленінградському художнику. У цих листах він зізнавався, що ніякого польоту в космос 12 квітня 1961 року не було. Зйомки проводилися в секретному павільйоні в Алма-Аті, на макеті. А в тій ракеті, що стартувала з Байконура 12 квітня, перебувала свиня.

Думка про те, що Гагарін стільки років дурив народ, не давала йому спокою. Юрій писав, що хотів би чесно у всьому зізнатися людям, для чого планував стати перебіжчиком під час якої-небудь із закордонних поїздок. Один з листів, вірогідно, перехопило КДБ, і Гагаріна було вирішено вбити, щоб приховати міф про політ 12 квітня. Для цього насипали цукру в гас його винищувача.
Тепер стає зрозумілим, що не тільки американці брехали людям про свої польоти на Місяць, а й радянська пропаганда теж брехала. Гагарін нікуди не літав, а російським патріотам треба стримати свій запал. Першими в космос полетіли, все-таки, американці. Шах і мат, любителі СРСР!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *