Росія використовує корупцію в Україні, – сенатор США

Сенатор США Крис Мерфі повернувся з триденної поїздки до України та Естонії, під час якої дізнався про високий рівень корупції у нашій державі

Про це Мерфі повідомив на своїй сторінці на сайті “Медіум“, передає  “Голос Америки”.

Ціллю поїздки в Україну було “дізнатись більше про поточний конфлікт у Східній Україні та про те, як Сполучені Штати можуть підтримувати наших союзників у Східній Європі проти все більш агресивної Росії”, – пише сенатор Мерфі.

Під час поїздки Крис Мерфі виступив з промовою у Львівському Католицькому Університеті перед приблизно 75-ма студентами.

“Ці студенти в першу чергу стурбовані високим рівнем корупції державного та приватного секторів в Україні. Я дізнався від них, наскільки нормою стала корупція в Україні. Росія користується корупцією, оскільки вона підриває підтримку українського національного уряду, який намагається об’єднати країну для боротьби з російським вторгненням”, – пише сенатор.

Сенатор також відвідав Яворівську військову базу, де контингент Національної гвардії Оклахоми тренує українську піхоту.

“Добре оцінити, наскільки ефективно використовуються наші гроші на тренування. Боротьба за майбутнє цієї країни повинна вестися українцями, а не американцями, але ці невеликі інвестиції в тренування – це великі дивіденди для регіональної безпеки”, – вважає сенатор.

У Львові сенатор Мерфі разом с послом США до України Марі Йованович також зустрівся з мером Садовим.

“В якийсь момент під час вечері мер Садовий почав скаржитися на те, що Порошенко та олігархи контролюють усі засоби масової інформації в країні та використовують їх для просування їх політичних завдань. Це спонукає посла Йованович ввічливо запитати Садового: “З усією повагою, пане мер, що ви кажете, коли люди запитують вас про телевізійні та радіостанції, якими володіє ваша родина?”.

На це, пише Мерфі, Садовий відповів: “Моя дружина володіє ними, а не я! І наші станції мають чесне висвітлювання. Там немає політичного схилу. Не так, як на інших станціях”.

“Мене вражає те, наскільки нормою в Україні стало, щоб політики контролювали ЗМІ. Українська демократія є молодою, і це нагадування про те, наскільки далеко їй ще треба йти”, – пише Мерфі.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *