РОСІЯ ПОЧАЛА МАСШТАБНІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ БІЛЯ КОРДОНІВ УКРАЇНИ

Спеціальні великомасштабні навчання щодо всебічного забезпечення стартували в четвер, 11 серпня, на полігонах Південного військового округу і в акваторії Чорного моря. Про це повідомляє прес-служби міноборони Росії, передає РІА “Новости”.

“У ході комплексу заходів на полігонах, аеродромах і навчально-тренувальних комплексах Південного військового округу і в акваторії Чорного моря на практиці будуть відпрацьовані питання матеріально-технічного, інженерного, морально-психологічного забезпечення, організації зв’язку, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного і біологічного захисту “, – йдеться в повідомленні міністерства.

Учасникам навчань належить відпрацювати наведення залізничних і автодорожніх мостів, а також мостових переправ через водні перешкоди, відновлення аеродромної інфраструктури, забезпечення побутових потреб військ і організацію комендантської служби.

Навчання пройдуть в кілька етапів, за їх підсумками органи військового управління, з’єднань і військових частин отримають оцінку ступеня готовності до участі в стратегічному командно-штабному навчанні “Кавказ 2016”. Навчання триватимуть до 20 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *