РОСІЯ ДОМОВЛЯЄТЬСЯ ПРО ВІЙСЬКОВУ ПРИСУТНІСТЬ В ЄГИПТІ!

РФ розширює зони впливу в районі Середземного моря.

Росія почала перемовини з Єгиптом щодо оренди його військових об’єктів, у тому числі — радянської військово-повітряної бази на північному заході країни —  в місті Сіді-Баррані.

За повідомленням видання Известия, робота з відновлення бази може закінчитися вже 2019 року. Читайте також: Росія будує поруч з Україною військову базу – Reuters “Переговори за участю Росії про відновлення єгипетських військових об’єктів на узбережжі Середземного моря в районі Сіді-Баррані проводять доволі успішно.

У разі згоди обох сторін вже 2019 року база може почати роботу. Каїр готовий погодитися на її оренду Москвою для розв’язання першочергових геополітичних завдань, що відповідають також інтересам єгипетської сторони”, — повідомило виданню анонімне зовнішньополітичне джерело. Також зазначили, що відповідно до домовленостей, досягнутих наразі, Росія доправить обладнання морським шляхом.

Крім того, на базі планують розмістити постійний військовий контингент РФ, чисельність якого згодом збільшуватимуть. За повідомленням анонімного джерела, Росія хоче заволодіти військовою базою в північноафриканському регіоні “задля розв’язання геополітичних задач в умовах серйозної нестабільності регіону”. Нагадаємо, у серпні Росія розмістила свої бомбардувальники на авіабазі Хамадан в Ірані. Це було зроблено для того, щоб зекономити грош і й посилити ефективність ударів по Сирії, що розташована в 900 км від Хамадану.  Іранський міністр оборони також заявив, що Росія має безстрокове право користуватися їхньою військовою базою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *