Путін заявив про відмову Росії від «нормандського формату»

Російський президент Володимир Путін заявив, що Україна «переходить до терору». Про це він сказав, коментуючи заяву російської ФСБ, яка звинуватила українську розвідку в підготовці теракту в Криму, повідомляють російські ЗМІ.

При цьому Володимир Путін заявив, що після повідомлення ФСБ про запобігання теракту в Криму, він не бачить сенсу у зустрічі в «нормандському форматі» під час саміту G20, який відбудеться у Китаї.

«Звичайно, в цих умовах зустрічатися в нормандському форматі, тим більше в Китаї, безглуздо», – сказав президент РФ.

Раніше на офіційному сайті ФСБ Росії з’явилось повідомлення зізвинуваченням Головного управління розвідки Міноборони України у підготовці диверсій та терактів на території Криму.

Російська ФСБ заявила 10 серпня про виявлення в Криму групи диверсантів, а також про ліквідацію «агентурної мережі» Головного управління розвідки Міноборони України.

Українське Міноборони уже спростувало цю заяву ФСБ, назвавши її «спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації» на території Криму.

Зазначимо, що кілька днів тому власне міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Україна запропонувала провести зустріч у нормандському форматі під час саміту G20 у Китаї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *