Троє українок у Польщі втекли з обсервації, що їх тепер очікує

Трьох українок розшукує польська поліція: вони прибули до Польщі на заробітки, але потрапили на карантин через контактування з інфікованою коронавірусом особою. За кілька днів жінки з карантину втекли. Тепер їм загрожує за польськими законами до 8 років ув’язнення.

Як розповіли на сайті wiadomosci.dziennik.pl 11 червня, за кілька днів до інциденту троє українок приїхали до Польщі на заробітки. Працювати вони мали на підприємстві у комуні Пшемент Великопольського воєводства.

Так сталося, що поселили саме цих трьох жінок, про яких мовилося вище, разом з іншою жінкою, у якої підтвердили COVID-19.

Речник поліції Вольштина Войцех Адамчик розповів, що ці троє жінок несподівано вирішили втекти з карантину.

Така поведінка вкрай безвідповідальна, адже цілком можливо, що ці пані теж інфіковані,- сказав Адамчик. За його ж словами, поліція втікачок розшукує. За порушення режиму ізоляції їм загрожує суворе покарання : від 6 до 8 років ув’язнення.

Нагадаємо, зараз процедура, за якою Польща приймає трудових мігрантів, така:

  • Люди прибувають у країну, їх селять на два тижні обсервації, а потім доправляють до місця праці. От, наприклад, 6 червня на таких умовах до Варшави прибули два літаки з українцями.