Резолюція ООН по Криму: хто і як голосував – документ

Представники України в ООН опублікували документ з інформацією про голосування по резолюції Генасамблеї про права людини в Криму

За ухвалення резолюції про ситуацію з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь проголосували 70 країн, проти – 26 і 77 – утрималися. Результати голосування опублікувало постійне представництво України в ООН в своєму Twitter.

Резолюція засуджує серйозні порушення і зловживання по відношенню до жителів Криму, а також закликає Росію як державу-окупанта дотримуватися своїх зобов’язань відповідно до міжнародного права і звільнити негайно українських громадян.

Проти прийняття документа проголосували Ангола, Вірменія, Білорусія, Болівія, Бурунді (Африка), Камбоджа (Азія), Китай, Коморські острови (Африка), Куба, КНДР, Еритрея (Африка), Індія, Іран, Казахстан, Нікарагуа, Філіппіни, Росія , Сербія, Південна Африка, Південний Судан, Судан, Сирія, Уганда, Узбекистан, Венесуела, Зімбабве.

19 грудня Генеральна Асамблея ООН затвердила резолюцію про ситуацію з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *