Кримчани про авіакатастрофу: Ми починаємо вірити в карму

Кримські ватники у соціальних мережах відреагували на авіакатастрофу російського літака Ту-154 з військовими журналістами та артистами на борту, що летіли у Сирію.

Про це повідомляє блогер з ніком «Крымский Бандеровец».

Блогер повідомляє, що більшість користувачів соціальних мереж пишуть, що «вони починають вірити в карму» після того, як з’ясувалося, що серед загиблих пасажирів були найпалкіші пропагандисти Кремля, в тому числі співробітники «Першого каналу РФ», телеканалу «Зірка», «НТВ», більшість з яких регулярно робили брехливі сюжети про Україну і дії російських військових у Сирії. Також на борту Ту-154 перебував Ансамбль Александрова, який виступав в Сімферополі на честь анексії Криму. На додаток, з’ясувалося, що в числі загиблих навіть перебував автор пісні «Вежливые люди».

Зокрема, виявилося, що серед пасажирів був Дмитро Рунков – кореспондент «Першого каналу», який постійно супроводжував російські війська в Сирії. Саме він робив сюжети про героїчне звільнення Алеппо від «терористів». Крім того, саме він писав про прямі переговори Савченко з Захарченком і Плотницьким.

Блогер додає, що окремі кримчани вірять також у те, що причиною авіакатастрофи був теракт – про це сьогодні заявили експерти, виходячи з аналізу різних фактів, в тому числі – радіус розльоту осколків.