Питання харчування військових вирішується, вже є домовленості

Постачальник не став укладати договори, пославшись на форс-мажор.

Міністерство оборони України підтвердило інформацію, яка ширилась у Мережі, про зрив роботи з постачальником харчування, через який велика частина армії могла залишитись без харчування. Про це повідомив заступник міністра оборони Олексій Марценюк.

“Дійсно, 16 березня мала місце непроста ситуація, коли компанія-переможець торгів по закупівлі послуги організації харчування для небойових частин Збройних Сил відмовилась укладати відповідні договори, посилаючись на пандемію коронавірусу, в тому числі. Дана ситуація поставила під загрозу харчування близько 250 небойових частин ЗС України (близько 30% від усього складу, що харчується)”, – повідомив Марценюк.

Однак, МОУ домовилось з чинними постачальниками у ці частини продовжити співпрацю, а також за підтримки Кабміну було винесено законопроєкт про продовження співпраці з чинними постачальниками, який нині чекає на розгляд у парламенті.

Також заступник міністра оборони підтвердив, що 18 березня на місцеві органи виконавчої влади нею були відправлено листа з вказівкою бути готовими за потреби постачати військові частини продуктами харчування. Однак, такої потреби наразі не виникло.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *