Навчальний рік в Україні закінчиться 1 липня, але не для всіх

Навчальний рік в Україні закінчиться так, як передбачено законодавством, а саме 1 липня, окрім випускників 11 класів.  Про це повідомила т.в.о освіти науки і України Любомира Мандзій.

“Навчальний рік для випускників 11 класу закінчиться тоді, коли наші випускники отримають документ про освіту”, – розповіла Мандзій.

  • Якщо учні повертаються до шкільних парт в травні, це буде означати, що в травні буде відбуватися пробне ЗНО. А основна сесія ЗНО розпочнеться після 20 чисел червня.
  • Якщо повернуться в червні, то МОН теж зможе організувати пробне ЗНО в межах червня до старту основної сесії.

“Зважаючи на попередньо оголошені дати пробного ЗНО на 4 і на 11 квітня, ми розуміємо, що це пробне ЗНО не відбудеться, і Український центр оцінювання якості освіти готує матеріали для випускників, відео ознайомлення процесу проведення ЗНО”, – додала Мандзій.

Закінчення цього навчального року буде залежати від закінчення основної сесії ЗНО. А ЗНО у 2020 році буде проведено, наголосила т.в.о.

Для студентів закладів вищої освіти навчальний рік завершиться вчасно – 1 липня, а заліково-екзаменаційні сесії університети зможуть провести дистанційно. Про це т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій повідомила на Facebook-сторінці МОН під час онлайн-трансляції

“Виші добре організовують дистанційну форму навчання. Проте точно стверджуємо, що дистанційно не буде проведено єдиний державний кваліфікаційний іспит і атестації осіб, які здобувають ступінь доктора філософії, наук чи мистецтв”, – пояснила Мандзій.

У випадку, якщо є аудиторні роботи, які студенти не можуть виконати дистанційно, то їх обов’язково перенесуть на навчальний рік 2020-2021.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *