Путін образливо висловився про Зеленського, заявивши, що той “говорить нісенітницю”

Президент Росії Володимир Путін образливо висловився про главу України Володимира Зеленського, заявивши, що той “говорить нісенітницю” про Другу світову війну.

Своєю позицією лідер Кремля поділився в новій – десятій – частині резонансного інтерв’ю ТАСС

Його запитали, чи не зачепило те, що влада Польщі не покликала його в Освенцим на 75-річчя визволення. “Не покликали  і не треба!” – різко відповів Путін.

Але поїхав туди зате Зеленський, який розповідає про 1-й Український фронт, про 100-у Львівську дивізію…” – продовжив провокацію журналіст.

 “Ми ж розуміємо, що це нісенітниця. Ми розуміємо, що все це кон’юнктура сьогоднішнього дня. А мільйони українців, які воювали з Гітлером, воювали з нацизмом? Це плювок їм у обличчя. Я вас запевняю. Бояться просто рота розтулити там, тому що відразу переслідування почнеться. Я знаю, що там відбувається, в серцях у людей, які воювали з нацизмом зі зброєю в руках. Для них це плювок. Ну, нинішньому президентові України хочеться бути таким благообразним для чинного сьогодні керівництва Польщі, яке припускається, на мій погляд, дуже великої помилки”, – висловився Путін у стилі пропаганди.