Loading...

Прикордонники обмежать роботу ЗМІ на пункті пропуску під час приїзду Саакашвілі

Держприкордонслужба України повідомляє представників засобів масової інформації, що 10 вересня робота представників медіа в пункті пропуску “Краківець” буде обмежена

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Такі заходи спричинені тим, що “10 вересня деякі політичні партії та депутати анонсують проведення поблизу пункту пропуску “Краківець” на кордоні з Польщею масових акцій, це створює додаткові ризики виникнення конфліктних ситуацій та інших провокацій”.

“Всі коментарі з зазначеної теми можна буде отримати поряд з пунктом пропуску, де буде облаштована площадка для комунікації”, – уточнили прикордонники.

У ДПСУ стверджують, що польська сторона теж повністю обмежує роботу будь-яких засобів масової інформації в своєму пункті пропуску “Корчова”, що розташований навпроти українського “Краківця”.

  • Саакашвілі пообіцяв, що повернеться в Україну 10 вересня. Політик висловив сподівання, що на кордоні біля пункту пропуску зберуться його прихильники, серед яких будуть народні депутати.
  • Державна прикордонна служба рекомендує громадянам не користуватися у неділю цим пунктом пропуску.
  • Як зазначав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, Саакашвілі не пропустять на територію України, а його недійсний паспорт вилучать.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *