Loading...

Президент ввів в дію рішення РНБО про збільшення фінансування силовиків

Уряд має в тижневий термін внести на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до закону про держбюджет-2017.
Президент Петро Порошенко підписав указ №422 / 2016 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 вересня 2016 року« Про невідкладні заходи з фінансування потреб національної безпеки і оборони України в 2016 році », яким ввів в дію відповідне рішення.

Як повідомили в прес-службі президента, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони, Кабінету міністрів доручається збільшити витрати на потреби національної безпеки і оборони України в 2016 році.

Уряд має в тижневий термін внести на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», передбачивши збільшення видатків із загального фонду державного бюджету для Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн грн, Головного управління розвідки Міністерства оборони – на 175 млн грн, Національної поліції України – на 2 млрд 4 млн 8 тис. грн, Державної прикордонної служби – на 782,7 млн грн, служби безпеки України – на 128,5 млн грн, Державної спеціальної служби транспорту – на 5,4 млн грн, Управління державної охорони України – на 51 млн грн.

У 2016 році також має бути забезпечено фінансування із загального фонду держбюджету на виконання державних цільових програм реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу, розробку, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, в тому числі підготовку виробництва ракетного озброєння , шляхом перерозподілу видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень Державному космічному агентству України в обсязі 300,0 млн грн, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України – в обсязі 263,0 млн грн

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *