Премєр-міністр попередив про можливу економічну кризу в Україні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні можлива економічна криза, яка буде наслідком світової.

Про це глава уряду сказав під час засідання Кабміну в середу, 18 березня. “Можлива економічна криза в Україні, яка буде наслідком світової. Ми у цьому не сумніваємося. Це виклик і для уряду, і для бізнесу. Щодня ми зустрічаємось із великим бізнесом, з асоціаціями, ведемо перемовини”, – сказав прем’єр-міністр.

На сьогодні в Україні є домовленості про створення низки координаційних центрів, зокрема, координаційного центру з економічного порятунку і протидії світовій фінансовій кризі.

“Сьогодні до кінця дня маємо затвердити склад такого органу. Це буде громадський, бізнесовий орган, який матиме широкі повноваження в частині формування порад щодо подальшої політики і дій”, – сказав Шмигаль.

 Він додав, що дав розпорядження міністру розвитку економіки розробити декілька сценаріїв можливих економічних наслідків для України в теперішніх умовах, аби на них можна було оперативно реагувати.

Допомога від МВФ

Також голова уряду сказав, що триває активна робота з МВФ щодо виділення допомоги Україні.

“У вівторок відбулася зустріч з послами країн “великої сімки”, щодня відбуваються переговори з МВФ в селекторному режимі, ми просуваємося вперед щодо фінансової підтримки від цієї організації. Є розпорядження міністра фінансів. Сподіваємось на позитивний результат. Є позитивні сигнали від МВФ”, – повідомив Шмигаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *