Loading...

Дружина міністра? Українка замовила Maybach Coupe майже за 3 млн євро

У списку 136 майбутніх власників елітного авто Maybach Coupe, вартість якого становить 2 734 000 євро, є громадянка України Світлана Бевза.

Про це пише французький таблоїд L’express.

Зазначимо, що саме так звуть дружину міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Машина була презентована на Франкфуртському автосалоні і вже охарактеризована експертами як найрозкішніший автомобіль десятиліття. Зазначається, що в найближчий рік буде випущено лише 136 її примірників. Всі вони вже призначені для певного кола людей, список яких і з’явився у французькому ЗМІ. Однак із метою обережності журналісти вказали в ньому не всю інформацію про нібито майбутніх власників суперкарів, а лише їхні імена, громадянство і пункти доставки елітної покупки.

У списку майбутніх щасливих володарів Maybach Coupe значиться і таке впливова особа, як князь Монако Альбер Грімальді (Альбер ІІ).

Пізніше Омелян прокоментував скандальну публікацію.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що ні він, ні його дружина не замовляли автомобіль Maybach Coupe вартістю 2, 734 млн євро, про що раніше написав французький таблоїд L’express .

Про це йдеться на сторінці Омеляна в Facebook.

За його словами, якби навіть у його сім’ї були б такі кошти, то вони б точно не вклали їх в покупку авто, “яким би красивим і модерним воно не було”.

“Таблоїди бувають різні, навіть у Франції. Фантазії замовників, бачу, межі не мають. Що самі роблять, то й іншим приписують”, – прокоментував міністр.

“Наступна сенсація: купівля яхти, далі літака, а на завершення – ракети. От на ракеті, гадаю, я всіх “поціновувачів” реформ і відправлю в одну сторону… Треба буде з Маском лишень домовитися”, – іронізує він.

“Маячня. Ані я, ані моя дружина не замовляли авто, про яке йдеться. Ні жодне інше. Стеля моїх мрій – вживана Тесла, яку теж собі дозволити поки не можу”, – написав Омелян.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *