Посольство США прокоментувало вироки в справі Гандзюк

У посольстві США заявили, що сподіваються на залучення до відповідальності всіх причетних до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомляється в Twitter диппредставництва.

«Катерина Гандзюк, її рідні та друзі заслуговують правосуддя. Ми продовжуємо уважно стежити за судовим процесом і сподіваємося, що всі замовники вбивства Катерини Гандзюк будуть швидко притягнуті до відповідальності », – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що Покровський райсуд Дніпропетровської області затвердив угоду зі слідством обвинувачених у вбивстві громадської активістки Катерини Гандзюк і призначив їм покарання. Підозрювані отримали від трьох до шести років ув’язнення.

Батько активістки Віктор Гандзюк вважає спектаклем судовий процес над підозрюваними у вбивстві його дочки.

31 липня 2018 року в Херсоні на активістку було скоєно напад. Її облили сірчаною кислотою, в результаті активістка отримала хімічні опіки тулуба, руки і обличчя (більше ніж 35% тіла). Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада.

У нападі на Гандзюк підозрювалося п’ять людей Володимир Васянович, Микита Грабчук (йому інкримінують безпосереднє виконання), Віктор Горбунов, В’ячеслав Вишневський та Сергій Торбін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *