Порівняли зарплати в Європі та в Україні: небо і земля

Стало відомо скільки отримують працівники різних професій в Україні та за кордоном. Порівняльні дані надав OpenDataBot з посиланням на ресурс Jooblе.

Виявилося, що середні зарплати за кордоном майже вдвічі більші за ті, які пропонують на аналогічних посадах в Україні. Саме тому українці вирішують працювати в іншій країні.

Найпопулярніші напрямки — Польща та Чехія, Німеччина, Латвія і Литва. Проте значна частина всіх, хто влаштовується на роботу за кордоном, працює нелегально.

До прикладу зарплата далекобійників в Європі складатиме до 75 тисяч гривень. В Україні представники цієї професії можуть отримати до 30 тисяч гривень. Вантажники ж, які отримують на батьківщині до 15 тисяч гривень, в Європі можуть заробляти вдвічі більше.

Європейські роботодавці активно шукають в Україні різноробів, пакувальників, вантажників, водіїв та далекобійників. Окрім високих зарплат, європейські компанії забезпечують працівника спецодягом, обідами та житлом.

Таким чином, українцям стає дуже вигідно працювати за кордонами України. Також в Європі враховується досвід та кваліфікація. Фахівцям та спеціалістам своєї справи пропонують більшу заробітну плату та кращі умови праці.

Нагадаємо:

Україна знаходиться на першому місці в Європі по переказах заробітчан. За оцінками НБУ емігранти переказали до України 12 млрд доларів, за оцінками організації KNOMAD – 14 млрд доларів. Варто зазначити, що ці кошти складають до 10% ВВП нашої держави.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”