Полторак: на утримання військового арсеналу поблизу Калинівки цього року було виділено 25 мільйонів гривень

Міністр повідомив, що у 2014 році на сховище поблизу Калинівки було виділено 500 тис грн, а в цьому році на цей об’єкт виділено 25 млн грн.

Міністр оборони України Степан Полторак заявляє, що на утримання військового арсеналу поблизу Калинівки цього року було виділено 25 млн гривень Про це Полторак заявив під час засідання воєнного кабінету в Києві, повідомляє прес-служба глави держави.

Міністр повідомив, що у 2014 році на сховище поблизу Калинівки було виділено 500 тис грн, а в цьому році на цей об’єкт виділено 25 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання воєнного кабінету в Києві заявив, що на військовому арсеналі поблизу Калинівки, де сталася пожежа та вибухи, перебувало 83 тис. тон боєприпасів, з них 68 тон були готовими до застосування, передає прес-служба глави держави.

“Цей арсенал потенційно міг прийняти 140 тис. тон. Там знаходилось 83 тис. тон” – доповів Полторак.

За його словами, 68 тон – це були боєприпаси, готові до застосування, решта – компоненти до боєприпасів та металобрухт.

“На даний час розповсюдження пожежі припинено, локалізавано. Є задимлення території. Але відкритого вогню немає. В останні години немає і вибухів на території сховища”, – повідомив міністр.

Крім того під час своєї доповіді Полторак нагадав, кого покарали за попередні вибухи на складах у Сватовому та Бакалеї і пообіцяв найближчим часом доповісти Президентові про результати  розслідування подій під Маріуполем.

Так міністр оборони розповів, що після вибухів на складах боєприпасів у Сватовому був звільнений заступник Начальника Генерального штабу, притягнуто до відповідальності та оголошено про службову невідповідність шести генералам та 46 офіцерам. За підсумками роботи у Балаклеї до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 80 людей.

Розслідуванням подій під Маріуполем займається комісія на чолі з головним інспектором, які працюють в зоні проведення АТО. Результати розлідування та пропозиції щодо притягнення до відповідальності осіб, які винні в тому що сталося, Полторак пообіцяв надати Порошенку найближчим часом.

Як повідомляв УНІАН, 26 вересня о 22:00 надійшла інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони поблизу м. Калинівка Вінницької області. Із зони можливого ураження евакуювали близько 30 тисяч людей. За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, двоє осіб травмовано. Події на складі боєприпасів правоохоронці кваліфікували як диверсію.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *