ПОЛТАВСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗАКЛИКАЛИ ВР ПІДТРИМАТИ ТОРГОВЕЛЬНУ БЛОКАДУ ДОНБАСУ

Таким чином народні обранці хочуть припинити фінансування терористів “Л/ДНР”.

6 березня депутати Полтавської облради ухвалили звернення до центральної влади України припинити торгівлю з окупованими районами Луганської та Донецької областей. Відповідне рішення підтримали 52 депутатів із 70 присутніх. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Полтавської облради.

“Нині очевидним є те, що через корупційні схеми фейкові “республіки”, підконтрольні Кремлю, наповнюють свої бюджети, з яких фінансується діяльність терористів, зокрема боєприпаси, якими вони ведуть вогонь по наших військах. На територію України з непідконтрольних областей через контрабандні канали потрапляє зброя, наркотики, контрафактна та фальсифікована продукція (йдеться про алкоголь, тютюнові вироби, ліки тощо). Крім того, через лінію розмежування в Україну постачаються та реалізовуються нафтопродукти, вугілля, в результаті чого терористи та їхні симпатики-олігархи наповнюють свої кишені”, – йдеться у тексті ухваленого документа.

У зв’язку з цим, депутати Полтавської області вимагають посилити контроль за переміщенням осіб через тимчасово окуповані території Донбасу, накласти мораторій на ввезення та вивезення товарів з ОРДЛО, окрім гуманітарних вантажів. Також депутати вимагають здійснити розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованих територій та припинити переслідування ветеранів АТО, які ініціювали торговельну блокаду з ОРДЛО.

Нагадаємо, з подібним зверненням припинити торгівлю з ОРДЛО раніше виступили депутати Львівської облради. За їхніми словами, на територію України з непідконтрольних областей потрапляє контрабандна зброя, фальсифікована продукція та наркотики. У зв’язку з цим, львівські депутати підтримали звернення до президента та парламентарів припинити торгівлю з бойовиками, які захопили українські підприємства на окупованих територіях Донбасу.

Зазначимо також, що причиною початку блокади ОРДЛО є вимога громадян визнати ці території окупованими, чого наразі українські депутати досі не зробили.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *