Поліцейські, причетні до стрілянини в Княжичах, понесли дисциплінарне покарання – МВС

Всі поліцейські, винні в трагедії в Княжичах, понесли дисциплінарне покарання. Про це в ефірі 112 Україна заявив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.
«Поліція виконала всю свою роботу: провела службове розслідування, дисциплінарно покарала всіх поліцейських, які допустили таке. Від оперативника найнижчої ланки до керівника поліції Києва, який є заступником голови Національної поліції. Він отримав попередження про неповну службову відповідність », – сказав представник МВС.
«Повірте, це досить істотне дисциплінарне покарання. Там було звільнено сім поліцейських різного рівня. Звільнення – це теж дисциплінарне покарання », – додав Шевченко.
Представник МВС нагадав, що згідно із законом звинувачення поліцейським повинна сформулювати і висунути прокуратура.
Нагадаємо, 4 грудня 2016 року в селі Княжичі Київської області стався інцидент, коли поліцейські з різних підрозділів відкрили стрілянину одне за одним. У обопільною перестрілці загинули п’ять співробітників поліції. За результатами розслідування сім офіцерів, які перебували на керівних і оперативних посадах, були звільнені з лав Національної поліції. Генпрокурор пообіцяв, що до відповідальності будуть притягнуті не тільки співробітники охорони, а й керівництво поліцейської розвідки.