В поїзді “Укрзалізниці” ґвалтівник напав на жінку, яка їхала зі своїм 7-річним сином

У ніч на суботу, 1 серпня, в поїзді Маріуполь-Київ ґвалтівник напав у купе на жінку, яка їхала зі своїм 7-річним сином. Як повідомила в Facebook постраждала Анастасія Лугова, близько 03:00 вона прокинулася від ударів по голові

“Невідомий пробрався до нашого купе, вдягнений був лише в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів. Я кричала, прокинувся син. Син почав кричати і просити “Не бити маму”, на що невідомий розвернувся і хотів ударити сина. Я затримала удар, пообіцявши, що зроблю все, що завгодно, аби він не бив сина”, – написала вона.

За словами жінки, чоловік перестав агресувати, зняв труси і почав до неї приставати.

“Я попросила, щоб трішки зачекав, адже син іще не спить і це все бачить. Весь час, допоки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мої пручання говорив “Будь умничкой, будь хорошей девочкой и больше не пострадаешь”, – розповіла Лугова.

Вона запропонувала нападнику вийти, щоб син нічого не бачив.

“Він погодився, обгорнувся в простирадло, вивів мене з купе і завів до свого купе. Двері за мною заблокував на верхній замок… Чоловік зняв простирадло і почав приставати. Але в той час мій син почав плакати і кликати мене”, – зазначила постраждала.

Вона запропонувала вийти і піти заспокоїти сина, чоловік погодився.

“Вийшовши з купе, я забігла до сина, і ми босоніж побігли до провідниці. Та спала і не розуміла, що робиться. Чоловік голий по вагону біг у нашому напрямку. Зрозумівши, що тут захисту не знайду, ми побігли до іншого вагона, де я почала кричати і стукати у всі двері. Найгірше те, що ніхто не зреагував… Ми знайшли захист у провідниці цього вагону”, – сказала жінка.

До Києва залишалось їхати більше трьох годин. Начальник поїзда дав розпорядження, щоб нападника охороняли і не дали змоги йому втекти, адже той погрожував натиснути стоп-кран чи вибити вікно.

“О 07:11 ми прибули на станцію “Київ Пасажирський”, де нас чекав наряд поліції, викликаний моїм чоловіком. Невідомого затримали”, – наголосила Лугова.

“Укрзалізниця” підтвердила, що нападника затримали і передали правоохоронцям, а також висловила вибачення постраждалій пасажирці.

Також УЗ наголосила на необхідності супроводу поїздів дальнього сполучення під час руху співробітниками Національної поліції для повної безпеки пасажирів.

У МВС показали фото підозрюваного і назвали його прізвище. Це уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько, 1975 року народження, який тричі був судимий.

Затриманий Віталій Рудзько тричі був судимий. Facebook Антона Геращенка

Поліція і прокуратура готує йому підозри в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спробі зґвалтування.

Анастасія Лугова розповіла про жорстокий напад у поїзді

Анастасія Лугова розповіла про жорстокий напад у поїзді Facebook Анастасії Лугової

Скрин Facebook

Скрин Facebook

Скрин Facebook

Скрин Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *