Почаївську Лавру закрили на карантин

Як повідомляє сайт Свято-Успенської Почаївської Лаври, карантин почався о 10:00 21 квітня. Про це йдеться на сайті Лаври.

Інформаційно-просвітницький відділ Української православної церкви МП запевняє, що серед священнослужителів і ченців немає хворих на коронавірус.

“У Свято-Успенській Почаївській лаврі уставні богослужіння завершуються без змін, серед братії не було виявлено жодного випадку коронавірусної інфекції, рішення закрити обитель для паломників було прийнято у зв’язку з посиленням карантинних заходів у місті Почаїв”, – сказано на сайті УПЦ МП.

“Свято-Успенську Почаївську лавру закрито на карантин, а у місті Почаїв Кременецького району, де зафіксовано спалахи поширення коронавірусу, встановлено обмеження руху транспортних засобів. Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кременецької РДА”, – прокоментували в поліції.

  • Нагадаємо, 22 квітня на карантин закрили ще один монастир у Києві. 21 квітня COVID-19 виявили у 12 монахів Покровського Голосiївського чоловiчого монастиря. У цьому монастирі зараз відбувається дезинфекція всіх приміщень і він закритий на карантин