План підтримки України презентують у понеділок

Про це у суботу, 4 листопада, стало відомо одразу з кількох джерел. У тому числі й від віце-прем’єра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Йдеться про документ, який також називають «планом Маршалла» для України. Він ініційований офіційним Вільнюсом і буде представлений послам США, Канади, Японії і країн Євросоюзу 6 листопада у Сеймі Литви. Якщо цю ініціативу вдасться реалізувати і щорічні інвестиції в реальний сектор української економіки складуть $ 5 мільярдів, то внутрішній валовий продукт (ВВП) нашої держави зможе зрости на 6-8 відсотків за рік.

У Європарламенті вважають, що план, розрахований на 2017-2020 роки, повинен містити програми допомоги у військовій, гуманітарній та економічній сферах, сприяти просуванню демократичних реформ і підтримувати європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Втім, кілька європейських політиків заявляли про певні умови, на яких можна надавати подальшу фінансову підтримку Києву – це впевненість у тому, що будуть проведені необхідні реформи, а надані гроші не розкрадуть.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *