Loading...

Переяславці взяли участь у з’їзді політичної партії «Національний Корпус»

а414 жовтня члени осередку Цивільного корпусу «АЗОВ» Переяслав-Хмельницький взяли участь в установчому з’їзді партії «Національний Корпус».

У залі київського Будинку архітектора був представлений фільм про зародження і розвиток Азовського руху. Зі сцени делегатів і учасників з’їзду привітав письменник Василь Шкляр, музикант Арсеній Білодуб. Свої привітання з’їзду направили Левко Лук’яненко і Мирослав Симчич – в’язні радянських таборів і ветерани боротьби за незалежність.

Серед питань, які були розглянуті з’їздом: обрання керівника партії, першого заступника, визначення кількісного та персонального складу керівних та контрольно-ревізійних органів політичної партії відповідно до затвердженого статуту, презентація програми партії.

Лідером партії делегати одноголосно обрали провідника Азовського руху – Андрія Білецького. У своїй привітальній промові Лідер «Національного Корпусу» Андрій Білецький зазначив, що «Ми маємо стати не партією слова, а партією діла. Досить слів. Україні потрібні справи».

Також була презентована програма «Національного Корпусу». Програма партії виходить з принципів україноцентризму. Документ передбачає наведення порядку у структурі влади, створення умов для залучення в країну технологій Четвертої індустріальної революції, розширення низового управління, розвиток української атомної енергетики, жорсткіше покарання за зловживання владою і корупцію – аж до смертної кари. У зовнішній політиці пропонують зосередитися на розвитку всебічного співробітництва з країнами-учасниками Балто-Чорноморської вісі. У відношенні до Росії пропонується розірвати Договір про дружбу та дипломатичні відносини. Відновлення відносин пропонується провести тільки після деокупації Криму та Донбасу і виплати Росією репарації.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *