Переяславську лікарню перепрофілюють для приймання хворих на COVID-19

Як ми повідомляли раніше, Міністерство охорони здоров’я визначило перелік 240 опорних лікарень для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією. У Київській області приймати хворих з COVID-19 готові дев’ять обласних і районних лікарень в Білій Церкві, Броварах, а також Васильківському, Яготинському і Києво-Святошинському районах. Про це повідомляло Міністерство охорони здоров’я України.

Зокрема зазначалося, що при відборі лікарень пріоритетним критерієм була саме безпека пацієнтів. Щоб госпіталізовані отримали всі необхідні медпослуги без необхідності переведення в іншу лікарню при погіршенні стану. А ті пацієнти, які потрапили до лікарні з приводу інших захворювань, не перетиналися з інфікованими і безпечно проходили лікування.

Переяславську лікарню перепрофілюють для приймання хворих на COVID-19

Однак ситуація змінюється. Відповідно до протоколу позачергового засідання  Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28 березня 2020 року, планується “здійснити заходи щодо перепрофілювання комунального  некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня” для надання медичної допомоги пацієнтам хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19,  спричинену коронавірусом до стабілізації епідситуації.

Тепер виникає одне-єдине запитання: що робиться  місцевою владою задля такого перепрофілювання? Наскільки підготовлена наша лікарня до таких викликів? Чи палатки, встановленої поблизу інфекційного  відділення, вже достатньо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *