Loading...

“ПАТРІОТИ” ВИВОДЯТЬ З УКРАЇНИ ДИВІДЕНДИ

Обсяг репатрійованих коштів відповідає прогнозу Нацбанку
Сума репатрійованих з України дивідендів становить близько 400 млн доларів, – повідомив заступник голови Національного банку (НБУ) Олег Чурій.

«Компанії в цілому репатріювали близько $ 400 млн дивідендів з середини червня. Це більш-менш відповідає нашим прогнозам », – сказав він.

Як відомо, НБУ з метою поліпшення інвестиційного клімату на початку червня поточного року дозволив репатріацію дивідендів, нарахованих іноземним інвесторам за 2014-2015 рр.

Нацбанк при цьому встановив граничну суму дивідендів, яку дозволяється повернути за кордон: на протязі календарного місяця вона повинна не перевищувати більшого із двох граничних значень – $ 1 млн (в еквіваленті) або 10% від загального обсягу дивідендів. У разі якщо зазначені 10% перевищують $ 5 млн, максимальна сума репатріації дивідендів за місяць не може перевищувати $ 5 млн.

Раніше Hubs писав, що з України, за оцінками організації Global Financial Integrity, за 10 років незаконно вивели понад $ 116 млрд. Країна займає 14-е місце в світі за обсягом тіньового відтоку капіталів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *