Осуховський: Коли буде прийняте виборче законодавство, ми пропонуємо розпустити ВРУ

Коли буде прийняте виборче законодавство, ми пропонуємо взагалі розпускати Верховну Раду України, – тільки тоді буде перезавантаження системи.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Олег Осуховський.

Гість програми пояснив, якою є кінцева мета протестів, які нині відбуваються у столиці.

«Кінцева мета, ті три законопроекти, які вимагали, – це зняття депутатської недоторканності, створення незалежного антикорупційного суду, виборче законодавство за відкритими списками і пропорційною системою. А також ми зараз пропонуємо закон про імпічмент Президенту, закон про тимчасові слідчі комісії, зокрема, відкликання депутатів, виборчої системи суддів. І також такі антиолігархічні, бо олігархи далі керують у нашій державі: це повернення вкрадених грошей, ліквідація приватних монополій, прогресивна шкала оподаткування, забирання назад державних підприємств, зокрема й енергетичних, які незаконно були приватизовані олігархами, у руки держави, щоби не було підвищення тарифів», – заявив Олег Осуховський.

Нардеп додав, що, окрім того, мова йтиме про багато інших законів, яких потребує країна.

Олег Осуховський також заявив, що акції протесту, що відбуваються, таки мають на меті зміну влади.

«Коли буде прийняте виборче законодавство, ми пропонуємо взагалі розпускати Верховну Раду України. Тільки тоді буде перезавантаження системи», – заявив Олег Осуховський.

Народний депутат України Сергій Лабазюк вважає, що окремі опозиційні сили, які три роки тому були в коаліції і мали змогу прийняти відповідні законопроекти, чомусь раніше не говорили про ті вимоги, з якими нині вийшли на мітинги.

«Тільки за рік, за півтора, коли у нас мають початися вибори – і президентські, і з часом парламентські – знову починають піднімати теми, які не на часі», – зазначив нардеп та додав, що важливими є питання медреформи, бюджету.

На його думку, нині таким чином створюють димову завісу перед певними політичними діями. «Чи нам потрібно вкотре змінити владу? Та точно, що ні, бо кожна зміна влади, на жаль, призводить до гіршого», – заявив гість програми.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *